GooglePLUS
Logo do druku
Strefa klienta:
select language pl en ru

OBRAM

SZUKAJ

OBRAM to polska firma dostarczająca rozwiązania dla branży spożywczej, koncentrująca swoje działania w sektorze mleczarskim. Firma powstała w roku 1976 jako Ośrodek Badawczo Rozwojowy Aparatury Mleczarskiej. Dzięki ambitnym i zaangażowanym pracownikom jesteśmy dziś firmą o wysokim poziomie kreatywności, mogącą sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie projektowania i wytwarzania pojedynczych, specjalistycznych urządzeń, jak i złożonych linii technologicznych z pełną automatyzacją prowadzonych procesów.

W lutym 2015 roku, firma Obram stała się częścią Grupy Tetra Pak, światowego lidera w dziedzinie przetwarzania i pakowania żywności.OBRAM zatrudnia inżynierów w następujących grupach:
•    Grupa Technologii Spożywczych
•    Grupa Projektowania Konstrukcji Urządzeń
•    Grupa Automatyki Przemysłowej
•    Grupa Systemów Sterowania

Cztery grupy inżynieryjne współpracujące ze sobą na każdym etapie projektu tworzą rozwiązania techniczne o najwyższych światowych standardach. Budujemy rozwiązania dedykowane do szczególnych wymagań klienta, często realizując projekty prototypowe korzystając z doświadczalnego parku technologicznego.


Projektowanie>Produkcja>Montaż>Integracja>Uruchomienie>Szkolenie>Serwis
Tworzymy projekty pod klucz, z pełną odpowiedzialnością w zakresie dostawy, montażu, integracji oraz uruchomienia wszystkich urządzeń. Nasi kierownicy projektów koordynują działania grup projektowych, dbając o terminowość wykonywanych zadań i pozostając przy tym w stałym kontakcie z inwestorem.
Jesteśmy niekwestionowanym liderem na świecie w produkcji linii technologicznych do produkcji tradycyjnych serów świeżych oraz w czołówce firm produkujących urządzenia do produkcji serów dojrzewających.

OBRAM
posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 6000m2, wyposażone w sprzęt najnowszej generacji, w tym centra obróbcze CNC, lasery do cięcia blach oraz specjalistyczny ciąg technologiczny do produkcji zbiorników (cyfrowo sterowne walce oraz stół do plazmowego spawania płaszczy).

Doświadczona kadra wykwalifikowanych pracowników gwarantuje wykonanie urządzeń z najwyższą starannością, co zatwierdza również wewnętrzny system kontroli jakości.


Siemens Partner Solution od 2006 roku

O Firmie Oferta Realizacje Nasi przedstawiciele Multimedia Praca Kontakt Mapa Strony

Copyright 2011 by Obram. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: 4hosting.pl